Szkoła Nauki Jazdy MISTRZ Tomasz Bąk w Opolu. Specjalizujemy się w szkoleniu osób, którym nie powiodło się na wcześniejszych egzaminach.

opole.nauka-prawo-jazdy.pl
LOSOWO WYBRANE
::.. Bąk Tomasz Szkoła nauki jazdy MISTRZ
 Bąk Tomasz Szkoła nauki jazdy MISTRZ
ul. Oleska 117
45-231 Opole
tel. 77 455 02 91
tel. kom. 603 29 05 29
Bąk Tomasz Szkoła nauki jazdy MISTRZ

Na kurs w naszej Szkole można zapisać się codziennie, po telefonicznym uzgodnieniu z wykładowcą dzwoniąc pod nr tel. 603 29 05 29. Ponadto w każdy poniedziałek w sali wykładowej prowadzone są spotkania organizacyjne dla nowych grup. Omawiamy wówczas szczegółowy przebieg kursu oraz odpowiadamy na wszelkie nurtujące przyszłych kierowców pytania. Czas trwania kursu ok. 4 tygodni.

Szkolimy na kategorie: A1, A2, A oraz B na motocyklach YAMAHA XJ6, YBR 125, samochodzie Renault Clio IV

Zajęcia teoretyczne odbywają się cyklicznie, w małych kilkuosobowych grupach. Godziny rozpoczynania jazd oraz miejsce ustala osoba szkolona, duża elastyczność (od 7 do 22). Godziny dopasowane do codziennych zajęć. Na życzenie dla zapracowanych indywidualny tok szkolenia. SZYBKO I SPRAWNIE! Badania lekarskie na miejscu, podczas wykładów. Oferujemy materiały szkoleniowe oraz aktualne testy w cenie kursu. Dowolne raty.

Specjalizujemy się w szkoleniu osób, którym nie powiodło się na wcześniejszych egzaminach. Pomagamy osobom, które po dłuższej przerwie w prowadzeniu samochodu, ponownie chcą się poczuć pewnymi kierowcami.

Serdecznie zapraszamy!

  << Akademia Bezpiecznej Jazdy w Opolu   D-H Szkoła Nauki Jazdy >>
 
Szkoła Nauki Jazdy MISTRZ Tomasz Bąk Opole. Niech nazwa naszej szkoły będzie Twoim wyznacznikiem wiedzy i umiejętności!
© Copyrightopole.nauka-prawo-jazdy.pl